Рішення для гідроізоляції гідротехнічних споруд
Підтримка водного балансу
Греблі і дамби
Іригаційні канали та акведуки
Резервуари для зберігання води та водонапірні башти
Очисні споруди
Водонепроникність
Еластичність та перекриття тріщин
Детальніше
Домішки в бетон від Master Builders Solutions
Повний пакет рішень, представлений під брендом Master Builders Solutions, включає домішки в бетон, матеріали для будівництва підземних споруд, захисні та гідроізоляційні системи, продукти для монтажу обладнання, системи матеріалів для облаштування промислових і декоративних підлог.
Наші інноваційні продукти MasterGlenium, MasterPolyheed і MasterRheobuild володіють унікальним водоредукуючих властивостями і дозволяють використовувати оптимальну кількість додаткових компонентів в складі бетону (шлак, зола виносу, мікрокремнезем).
Детальніше
Контактна гідроізоляційна мембрана MasterSeal 754
Гідроізоляційна мембрана MasterSeal 754 на основі високоеластичного поліолефіну, що забезпечує міцне механічне зчеплення з бетоном, не вимагає захисної стяжки.
Області застосування
• Фундаменти будівель глибокого закладення і всі типи підземних споруд • Стіни будівель, що зводяться з використанням односторонньої і двосторонньої опалубки
Детальніше
Поліуретан-цементні покриття Ucrete Найміцніші підлоги в світі
Поліуретан-цементні покриття Ucrete є економічно вигідним рішенням, завдяки довгому терміну служби, простоті і швидкості укладання. Це унікальний набір властивостей міцного поліуретан-цементного з'єднання, завдяки яким, покриття Ucrete понад сорок років успішно експлуатуються на підприємствах харчової промисловості, виробництва напоїв, у фармацевтичній і хімічній галузі.
Детальніше
Рішення для ремонту бетону Відновлення несучої здатності
Більшість продуктів Master Builders Solutions для ремонту і захисту сертифіковані відповідно до локальних стандартами (ГОСТ) та європейським стандартом EN 1504, і багато замовників, які приймають рішення на користь тих чи інших матеріалів, роблять свій вибір, грунтуючись на вимогах цих стандартів. У стандарті EN 1504 описані обов'язкові і факультативні методи випробувань продуктів. Пропоновані нами продукти для захисту бетону серії MasterProtect проходять не тільки регламентовані випробування, але і додаткові, що забезпечує ще більш надійний захист конструкцій.
Характеристики більшості наших ремонтних складів значно перевищують вимоги стандарту EN 1 504 - висока адгезія до основи, стійкість до атмосферних впливів і морозостійкість. Все це забезпечує можливість тривалої експлуатації навіть в дуже агресивних умовах.
Детальніше
Готові рішення для ремонту та будівництва промислових будівель та споруд:
колон
підкранової балки
ферм
монтажу обладнання
фасаду
оглядового колодязя
покрівлі
Детальніше
MasterFlow® Рішення для монтажу обладнання, металоконструкцій, вітрових турбін
Високоточний монтаж обладнання (підлива під опорну плиту) являє собою процес установки важких агрегатів на проектний рівень зі створенням жорсткого ланки між опорною плитою і фундаментом.
Проведення подібних робіт, особлива складність яких обумовлена великими розмірами і вагою монтованих агрегатів, неможливо без застосування спеціальних високоміцних безусадочних монтажних складів. Застосування монтажних складів дозволяє значно скоротити терміни будівництва і монтажу, так як добова міцність матеріалу дозволяє продовжити подальший монтаж обладнання (металоконструкцій) з подальшою передачею навантаження на основу.
Детальніше
MasterFlow® Хімічні анкерні системи
Хімічні анкерні системи MasterFlow®
Портфоліо продуктів Master Builders Solutions включає повну лінійку хімічних анкерів під маркою MasterFlow, що складається з матеріалів на основі поліефіру, вінілового ефіру, епоксіакрілатной смоли без стиролу і чистої епоксидної смоли. Хімічні анкери MasterFlow підходять для будь-якого застосування в будь-яких кліматичних умовах і відповідають всім вимогам у сфері промислового та комерційного будівництва. Вся наша продукція проходить незалежну перевірку і схвалення для застосування в різних країнах і галузях, що підтверджується відповідними протоколами і сертифікатами.
Детальніше